Develex - specific nodes

Projekt Barunčina

Projekt Barunčina
Projekt Barunčina
Projekt Barunčina
Projekt Barunčina
Projekt Barunčina
Projekt Barunčina
Projekt Barunčina

Rádi bychom Vám představili stavební projekt BARUNČINA, který vzniká přímo na území Hlavního města Prahy, konkrétně v ulici Barunčina v Praze – Modřanech na pozemku, který je ve vlastnictví naší společnosti.  Na pozemku aktuálně stojí rodinný dům, viz přiložená fotografie.  Tento dům je v plánu zbourat a na jeho místě vystavit třípatrový dům se čtyřmi až šesti bytovými jednotkami o dispozici 1kk a 2kk na každém patře. Projekt se vyznačuje především poklidnou lokalitou v širším centru města, proto je ideálním řešením pro klienty, kteří preferují klid v místě bydliště s ruchem velkoměsta na dosah. V projektu vzniknou byty v provedení vyššího středního standardu.

V docházkové vzdálenosti se nachází lesopark Hodkovičky či Modřanská rokle. V místě projektu je veškerá občanská vybavenost. Velkou výhodou je dojezdová vzdálenost do centra Prahy, která činí zhruba 20 minut tramvají, případně 10 minut automobilem.

Termín dokončení projektu je plánován na 03/2023, poté bude objekt nabídnut k prodeji nebo k pronájmu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na uvedených kontaktech.

Adresa: Barunčina, Praha - Modřany