Develex - specific nodes

Projekt Rodinný dům

Projekt Rodinný dům
Projekt Rodinný dům
Projekt Rodinný dům

Rádi bychom Vám představili projekt ŠVIHOVKA, který vzniká na Benešovsku a to přímo v obci Hulice, která se nachází jen pár kroků od vodní nádrže Švihov, která je zásobárnou pitné vody pro Hlavní město Prahu a okolí. Pozemek parc.  č.  592/19,  k.  ú.  Hulice, na kterém projekt realizujeme, je v našem vlastnictví.

Pro klienty, kteří hledají skloubení podnikatelských či jiných aktivit v zhruba 70 km vzdálené Praze a klidného rodinného bydlení na vesnici, je projekt Švihovka naprosto ideální volbou. Vzhledem k propracovaném stavebnímu řešení a použití nadstandardních materiálů projekt uspokojí i náročnější klientelu. Je třeba zmínit dojezdovou vzdálenost do Prahy, která činí zhruba 55 minut po dálnici D1. Nejblíže je exit 56 (Soutice. Ve vzdálenosti 14 km západně leží město Vlašim, 23 km východně město Světlá nad Sázavou, 27 km jižně město Humpolec a 29 km západně město Benešov.

Projekt je koncipován jako přízemní rodinný dům 5+kk, skládající se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem o rozměru 65,2 m2, dvou dětských pokojů, oba s totožnými rozměry 16,2 m2 a výhledem do átria zahrady. Ložnice o velikosti 17,6 m2 má k dispozici šatnu o velikosti 7,1 m2. Dům dále disponuje pokojem pro hosty o velikosti 11,7 m2, dvěma koupelnami s WC, jednou oddělenou toaletou a technickou místností.  Nesmíme opomenout zmínit garáž o velikosti 60,2 m2, kam se bez problému vejdou 3 automobily.

Součástí zahrady je prostorná terasa a bazén se sprchou. Dům je tedy báječnou volbou pro pohodové bydlení každé rodiny.

Termín dokončení projektu je plánován na 03/2023, poté bude objekt nabídnut k prodeji nebo k pronájmu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na uvedených kontaktech.

Adresa: Hulice, Středočeský kraj